Cezanne Duijvesz
Meer over
Cezanne

Cezanne Duijvesz

Tekstschrijver met een rugzak vol ervaring. Beroepsmatig nieuwsgierig en uitstekend luisteraar. Tijdschriftverslaafde taartenbakker.

cezanne@swaanscommunicatie.nl

Hilde Gilissen
Meer over
Hilde

Hilde Gilissen

Fanatiek atlete die warm- en hardloopt voor pure verhalen. Van huis uit kunsthistoricus. Haar teksten zijn ook uit de kunst.

hilde@swaanscommunicatie.nl

Inge
Meer over
Inge

Inge Gruijters

Tekstschrijver en adviseur, met ervaring in online marketing. Van nature nieuwsgierig. Heeft vaak heel veel tabbladen openstaan.

inge@swaanscommunicatie.nl

Margot van de Gevel

Margot van de Gevel

margot@swaanscommunicatie.nl

Matthijs Lodewijks
Meer over
Matthijs

Matthijs Lodewijks

Tekstschrijver met liefde voor pure verhalen en een allergie voor wollig taalgebruik. Houdt van rockende chansons en knisperend vinyl.

matthijs@swaanscommunicatie.nl

Maud
Meer over
Maud

Maud Robberts

Tekstschrijver en adviseur, ervaren journalist. Heeft oor voor het verhaal van de organisatie en oog voor de wensen van de doelgroep.

maud@swaanscommunicatie.nl

Miriam
Meer over
Miriam

Miriam Swaans

Heeft een onstilbare honger naar verhalen van andere ondernemers. Houdt van woordgoochelen. Kan niet zonder chocolade.

miriam@swaanscommunicatie.nl

Sophie Bogaers
Meer over
Sophie

Sophie Bogaers

Tekstschrijver en adviseur, ervaren in online contentcreatie. Gedisciplineerd, gestructureerd en geïnteresseerd. Maakt graag lijstjes.

sophie@swaanscommunicatie.nl